dmcaffe.pl - D’emme Caffè Polska | O nas
15316
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15316,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

D’emme Caffè Polska

Jesteśmy  wyłącznym  importerem i  dystrybutorem produktów  firmy Drago Mocambo na terenie Polski. Wspólna pasja i fascynacja włoską kawą i jej niepowtarzalnym smakiem, skłoniła nas do chęci podzielenia się z Państwem niezapomnianymi doznaniami smakowymi, które pozwolą nam przenieść się na tereny słonecznej Sycylii.

 

 

logo_small

 

 

 

Firma Drago Mocambo powstała w 1985 roku w Radevormwald (okolice Kolonii) . Jej zalożycielem był rodowity Sycylijczyk Giuseppe Drago, który w latach 70-tych wraz z rodziną wyemigrowal do Niemiec. Zainspirowany sycylijską sztuką parzenia kawy, przez lata rozpowszechnił  włoską tradycję smaku i stylu. Wyselekcjonowane mieszanki ziaren zjednały sobie smakoszy kawy na rynku niemieckim, włoskim, angielskim oraz terenów Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Naszym klientom oferujemy świeżo paloną włoską kawę z ziaren najwyższej jakosci, wypalanych tzw. metodą „wolnego palenia” w temperaturze do 210 stopni Celsjusza i chłodzonych zimnym powietrzem. Należy podkreślić, iż firma Drago Mocambo od lat wykorzystuje do produkcji  jedynie specjalnie dobrane owoce kawowca, pochodzące z zaprzyjaźnionych plantacji  terenów Ameryki Południowej, Indii oraz Afryki. Główną ideą włoskiej palarni jest dbałość o najwyższą jakość kawy, smaku oraz zadowolenie jej wymagających smakoszy.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ